Březen 2012

Nowinky...:)

26. března 2012 v 14:30 | Zoe*-Zow*
Ahojky. Takže mám tu pár novinek. Konečně mám opravenej můj notebook. Určitě si říkáte, "a co jako??". No, už nejde tak pomalu, to je opravdu novinka.. Tak pomalu, že už to víc nejde (viď, Kájo xD ??) No, to je jedno.. Taky už je jaro, což je super. Od teď mě budete vídat (možná) méně, zaprvé nám j mojí radosti shořel při bouřce počítač, který byl o dost rychlejší než tenhle krám, a za druhé, ve čtvrtek odjíýdím. Cca na dlouho xD. Možná sem přijdu, páč v té zemi mají prý internetové kavárny. Tak já jdu, Ahooj
Jo, a mám novou přezdívku. Je podobná...
Zow*

Ondra Sokol

23. března 2012 v 14:29 | Zoe*
Ahoj.
Vybrala jsem si pro dnešek téma "Ondra Sokol"
Kdo to je?? Muž, který se proslavil hlavně v partičce..
Jak vypadá?? Takhle:
Ne, takhle se nechová pořád. Je v celku normální
Opravdu normální
Že neznáte?? Každé pondělí na nově v 22:30 večer. To se zasmějete xD

Ondřej Sokol

Ondřej Sokol (* 16. října 1971, Šumperk) je český režisér, herec a překladatel.
Po pěti letech studia na pražské DAMU se stal v roce 1996 členem souboru Městského divadla v Mladé Boleslavi. O tři roky později přešel do Činoherního klubu, kde ztvárnil několik výrazných rolí. Po režijním úspěchu s inscenací Osiřelý západ obdržel Cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent roku a Cenu Thálie pro mladého umělce do 33 let. Nyní hraje v zábavném improvizačním pořadu Partička a v představení Dámský krejčí v Činoherním klubu. Má dvě děti Ester a Adama. Příležitostně se věnuje překladatelské činnosti (angličtina). Mezi jeho režijní počiny můžeme zmínit třeba Tele Tele, MR. Gs nebo Hello Dolly. V minulém roce režíroval úspěšné představení Vánoční koleda.
ZDROJe: Text: wikipedie
Obrázky: google

Obrázky

19. března 2012 v 18:18 | Zoe*
Pěkné, žé?? xD

Návštěvnost-super :)

13. března 2012 v 17:21 | Zoe*
Ahoj. Dnes je můj oblíbený den, úterý. Proč?? Máme nejlepší předměty z celého týdne. Matiku- tu sice nenávidím, hlavně naší učitelku, ale ujde. Pak češtinu. Naše učitelka je děně rostomilá (když si sundá brejle, vypadá jako krtek :) ). Pak dvouhodinovku výtvarky, to je supr. Pak odpoledku, to míříme do parku. A nakonec informatiku a základy administrativy (psaní všemi deseti). Prostě miluju úterky! Když jsem dnes přišla, překvapila mě návštěvnost. 10 lidí, to je pěkné :). Určitě za to může ten nový dess, je super. Kdo by mi chtěl ohodnotit blog, budu ráda, kdo chce ohodnotit blog, pište, ráda vám ohodnotím :)
Ahoj Zoe*

PS: Zoe* se čte Zouý :)

Nový dess- co tomu říkáte??

12. března 2012 v 18:43 | Zoe*
Takže máme tu nový dess- moc pěkný žé?? (asi si každý řekne, ta je ale divná, chválí si vlastní věci...) Tenhle úžasný dess mi dělala moje nejlepší kámoška- Caroline a její Ňufka ( www.kralicek-nufik.blog.cz ) Moc se mi líbí je tam totiž nejkrásnější pes na světě a moje záliba- sbírání kaktusů (momentálně jich mám... 7)... Snad se vám taky líbí... PS: zajděte na její blog, má i tam supr dess :)
Ahoj Zoe*

Diamantová zvířecí soutěž!

12. března 2012 v 14:18 | Zoe*
Ahoj. Je tu slibovaná soutěž... Jde tentokrát o zvířata. Postup je takový:
Napíšeš mi na e-mail co nejvíce zvířat od N. Kdo jich bude mít nejmíň, vypadl. Takhle to půjde až do konce, písmena se mohou střídat. Např.
Kráva, Kůň, Kapr
Pod to napíšete vaši přezdívku a případně blog, abych vám mohla napsat, jestli postupujete. Musíte být alespoň tři, aby soutěž začala!
:) Zoe*
Můj e-mail je emili98@seznam.cz

Ahoj :)

12. března 2012 v 13:56 | Zoe* |  Novinky :o*
Ahoj!
Jak jsem už psala, smazala jsem všechly své články. Stejně můj blog nebyl vůbec, ani zdaleka "kolosální" :D. Jsem tu znovu, ale s novou přezdívkou. Jmenuji se
Zoe*
Pěkné, nemyslíte?? Tuto přezdívku mi vymyslela jedna holka (šprtka) ze třídy. Budou tu nové rubriky, například o mě, o mé oblíbené hře howrse, taky o zvířatech a někdy tu bude i něco z mého deníku. Bude tu všechno, i soutěže. Už mám jednu připravenou! Těšte se, bude tu ještě dnes :)
Ahoj Zoe*